TALLRIKAR, 2st snarlika, porslin, Qianlong, Kina 1700-tal.

Dekor av bl. a. prunus i underglasyrblått. D 23.

Slitage! Nagg. En med skada

Utropspris
1 200 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

446. Praktfat, ett par, malakit, 18K guld och förgyllt silver, C.E. Bolin, S:t Petersburg ca 1890.
Utropspris
120 000 - 130 000 SEK
Budhistorik
115 000

ditt bud
110 000

ditt bud
105 000

ditt bud
Aktuellt bud:
115 000 SEK