Två par. Ett trärent par, ett par ljusgult bemålat. Rak rygg med tre vågräta spjälor i rygg. Något olika sitthöjd, 42 samt 44.
Renoverade och kompletterade. Senare bemålade. Slitage. Smärre skador.