BREVPRESS samt VAS, glas, sign. Pauli Partanen, -97 resp. -98.

Blåtonat glas, etsad dekor med fiskmotiv samt klart och blått glas med musch. H 9-12.

Slitage, repor, kalkavlagringar.

Utropspris
120 EUR