BÄGARE 3 st, silver, design S-A Gillgren, Stockholm, 1960 och 1961.

Guldsmedsaktiebolaget, Invändigt förgyllda. Vikt 545 g, H. 11,5.

Bruksslitage, gåvogravyr

Utropspris
300 EUR