PUMPS, ett par, Chanel, 2000-tal.

Svart mocka. Tådel med grå stygn samt svarta pärlor som bildar stjärnor. Beige skinnfoder stämpelmärkt "CHANEL MADE IN ITALY". Enligt märkning storlek 37. Klackhöjd 8,5 cm, innerlängd 25 cm.

Obetydligt slitage.

Originalkartong samt dustbags medföljer.

Utropspris
1 500 SEK