SALONGSBORD, Frankrike, Louis XVI-stil, 1800-tal.

Fanerat med palisander. Riklig dekor av intarsia. Sarg med låda. Beslag av brons. L 100. B 64. H 75.

Repor.

Utropspris
9 000 SEK