Italiensk skola 1700-tal

(Italien)
Italiensk skola 1700-tal
(Italien)

OKÄND KONSTNÄR, Italiensk skola, omkring 1700.

Herde med får, hund och mula i sydländskt ruinlandskap. 93 x 73.

Slitage. Krackeleringar. Skada. Ny spännram. Ytsmuts.

Utropspris
8 000 SEK