BORD, ek, barockstil, sekelskiftet 1800/1900-tal.

L 142+2x(42) utdragbara tilläggsskivor, b 94, h 81. Tot. längd med alla tilläggsskivor 226.

Slitage, skada på ytan, färgskiftningar.

Utropspris
200 EUR