BARSKÅP, mahogny, 1900-talets mitt.

Rak form med utåtböjda fötter, pardörrar med hyllor för dricksglas, bakväggen med spegel. Små fack, lådor och två utdragbara brickor. Låda i nedre sargen. L 79, b 43, h 114.

Bruksslitage, krackelyr.

Säljes till förmån för Högholmens Zoo

Utropspris
200 EUR