BRICKBORD, 2 delar, Ryssland, sent 1900-tal.

Bricka, plåt, konturerad kant, blomsterdekor med bronserad bård mot svart botten, l 67,5 b 53,5, märkt "Made in Russia", ställ i metall, svartlackerat och bronserat, krönande kotteknoppar, vikbart, h 48.

Slitage. Repor. Krackelyr.

Utropspris
2 000 SEK