Smycken
299495

HÄNGE, 18 k guld, skuren snäckskalskamé, 1947.

Kvinnoporträtt i relief. Svenska stämplar. Broschnål. H inkl hänge 6.

Ram med smärre bucklor. Obetydliga repor.

Utropspris
2 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

357. Børge Mogensen, fåtöljer, ett par, "Spanska stolen", modell "226", Fredericia Stolefabrik, Danmark.
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
42 000

ditt bud
Aktuellt bud:
42 000 SEK