SKULPTURER, 2 st, glas, "Hjärtat" resp "Orkidé" Timo Sarpaneva, Iittala.

Den ena etikettmärkt. Orkidén sign. H 6-15.

Repor, kalkavlagringar, nagg.

Utropspris
150 EUR