PARTI FIGURINER, 3 st, stengods, Lisa Larson, Gustavsberg, 1900-talets andra hälft.

"Dora" samt "Emma" ur serien ABC-Flickor,
"Kalle" ur serien Larsons ungar. H 16-27.

Slitage, repor, lagning.

Utropspris
2 000 SEK