POTTSKÅP, gustaviansk stil, 1800-tal.

Fanerat med mahogny. 2 dörrar. Sarglåda. Beslag och listverk av mässing. L 40. B 34. H 80.

Fanerskador. Repor. Skavmärken.

Utropspris
2 000 SEK