HERRFICKUR, 18k guld, chronometre, 1800-talets andra hälft. Tot vikt ca74,3g

Ankargång, vit emaljurtavla med liten sekundvisare, plexiglas, diam 4,6, sämskinnsfodral medföljer.

Ej funktionstestad. Slitage. Bucklor. Urtavla skadad. Frontboett svårstängd.

Utropspris
2 000 SEK