Single action. Pipan märkt "BEALS' PATENT. SEPT. 14. 1858 MANUFACTURED BY REMINGTONS' ILION. N.Y.". Övertill och undertill märkt "6853". Kaliber .36. Tot l 33.
Bruksslitage, repor, rostangrepp.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.