MATTA, old Meshed. Ca 285 x 200.

Röd spegel med stor polykrom medaljong och hörnornament. Mörkblå huvudbård, med palmett- och blomranka.

Ställvis slitage, smutsig, smärre fläckar, smärre malskador.

Utropspris
3 000 SEK