4 st. Carl Olof Holm, verksam 1816-1848, Vadstena.
3 st GAB, Stockholm, 1905.
1 st, Abraham Edborg, verksam 1840-1872, Jönköping.
L 14.
Bruksslitage. Märken och repor.