BESTICKSERVISDELAR, 31 st, silver, GAB, 1970-tal. Tot vikt ca1270 g (inkl knivblad).

Modellen "Prins Albert". Bestående av 12 kaffeskedar, 6 matknivar, 6 matgafflar, 4 matskedar, 3 smörknivar. Knivblad i rostfritt stål.

Bruksslitage.

Utropspris
4 000 SEK