BARVAGN
1950/60-tal.

Isärdragbart. Teak och svart skiva. Trissor. L 88 (130), B 50, H 74.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Märken och repor.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    8333323 bukobject
    • 8333323 thumb
    • 8333324 thumb
    • 8333325 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    0

    Bevakningspriset är ej uppnått

    Budhistorik (0 bud)