Dekorerade med rosenkvistar i rosa. 11 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 9 förrättstallrikar, 11 assietter, terrin, 4 större uppläggningsfat, samt 7 mindre uppläggningsfat och 1 såsskål.
Slitage och enstaka nagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.