GERIDONG

Empir / empirstil, 1800-tal.

Bronserad. Tvinnat skaft, kvadratisk fot på tassar. Dekor av akantusblad samt pärlstav. H 154.

Konditionsrapport

Slitage. Smärre skador.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    8376539 bukobject
    • 8376539 thumb
    • 8376540 thumb
    • 8376541 thumb
    • 8376542 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss