MATTA, Keshan. Ca 302 x 209.

MATTA, Keshan. Ca 302 x 209.

Röd botten med polykrom medaljong, hörnornament, palmetter, blommor, blad och växter. Mörkblå huvudbård med palmett,- arabesk- och blomranka.

Obetydligt slitage, något smutsig, smärre fläckar. Långsidorna med obetydliga trampveck och skador.

Utropspris
3 000 SEK