SOFFBORD, Hans J Wegner för Andreas Tuck, Danmark. Brännmärkt. 1950-60-tal.

Brännstämplat Fabrikat Andr Tuck. Arkitekt Hans J Wegner. Denmark. Made in Denmark. l 150, b 55, H 53.

Repor. Spricka.

Utropspris
3 000 SEK