ELLOK med 5 VAGNAR, 6 delar, Märklin H0, 3366, 4139, 4145, 4137, 4143 samt 4026, 1900-talets andra hälft.

Ellok med diverse vagnar. En vagn saknar originalkartong. L ca 18-23.

Mekanisk funktion ej kontrollerad. Ej genomgånget. Smärre märken och repor.

Utropspris
2 000 SEK