BRICKA, försilvrad mässing, 1800-talets slut.

Orientalisk dekor, l 72 inkl. handtag.

Försilvringen sliten, bucklor.

Utropspris
150 EUR
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

584. Ring platina med en rund briljantslipad diamant.
Utropspris
525 000 - 550 000 SEK
Budhistorik
500 000

ditt bud
480 000

ditt bud
450 000

ditt bud
440 000

ditt bud
Aktuellt bud:
500 000 SEK