Rutslipad dekor, fasetterade skaft avslutade på rund fot. 24 champagneskålar, 7 vitvinsglas, 7 rödvinsglas, 11 selterglas, 12 mindre selterglas, 20 likörglas samt 6 starkvinsglas.
Slitage. Nagg.