SKÅP
"Herrgården", Carl Malmsten, 1900-talets mitt.

Brännstämplad. Mahogny. Överdel med 2 dörrar med bakomliggande hyllplan samt underdel med 2 lådor och 2 dörrar med bakomliggande hyllplan. L 100. B 39. H 185.

Konditionsrapport

Slitage. Smärre repor. Slagmärken.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    8445598 bukobject
    • 8445598 thumb
    • 8445601 thumb
    • 8445602 thumb
    • 8445603 thumb
    • 8445604 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    0

    Bevakningspriset är ej uppnått

    Budhistorik (0 bud)