SOFFBORD, Svante Skogh, Säffle möbelfabrik, 1950/60-tal.

Teak. Nedåt avsmalnande kopplade ben. Stämpelmärkta. Längd 155, Bredd 58, Höjd 52.

Repor och nötmärken. Ställvis fläckar.

Utropspris
1 800 SEK