SALTKAR, 3 st samt 2 SKEDAR, silver, Sheffield och Birmingham, England, 1800-talets slut. Tot vikt ca 100 g.

Ett par med hänklar, Birmingham. Ett med dekor av blommor, vågig kant, Sheffield. Skedar medföljer (svenska silverstämplar).

Smärre slitage.

Utropspris
1 500 SEK