AXEL TÖRNEMAN

Olja på duk, signerad och daterad 1912.

Motiv från Venedig. 58 x 48 cm.

Konditionsrapport

Smärre repor.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    8526975 bukobject
    • 8526975 thumb
    • 8526976 thumb
    • 8526977 thumb
    • 8526978 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss