AXEL TÖRNEMAN
Olja på duk, signerad och daterad 1912.

Motiv från Venedig. 58 x 48 cm.

Konditionsrapport

Smärre repor.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    8526975 bukobject
    • 8526975 thumb
    • 8526976 thumb
    • 8526977 thumb
    • 8526978 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 8 000 SEK

    Slutpris

    0

    Bevakningspriset är ej uppnått

    Budhistorik (0 bud)