SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft.

Teakfanerat. Fem lådor och skjutdörrar. Längd 164, bredd 45 och höjd 77 cm.

Smärre slitage. Repor. Smärre skrapmärken.

Utropspris
2 500 SEK