SKEDAR, 3st, silver, bland annat Carl Fredrik Hultbom, Stocholm, verksam 1825-1860, otydlig årsstämpel, vikt ca 165g.

"Engelsk snäck". 2 matskedar, samt ragusked. Längd 22,5-31cm.

Bruksslitage. Repor. Bucklor. Monogram/minnesgravyr.

Utropspris
1 500 SEK