Smycken
400366

BROSCHER, 2 st samt SLIPSNÅL, 18 k guld. Total vikt ca 9 gram.

Slipsnål samt en brosch , dekor av knut med pärla. Längd 39 och 63 mm. Brosch med genombruten dekor, längd 45 mm.

En brosch med lagning. Smärre bruksslitage.

Utropspris
2 000 SEK