ARMBANDSUR, 18 k guld, Certina. Vikt med urverk ca 80 gram.

Urtavla med förgyllt stavindex samt sekundvisare. Ledat armband. Diameter 33 mm. Längd 21 cm.

Ej funktionstestad. Repor och märken.

Utropspris
13 000 SEK