VÄGGLAMPETT, patinerad metall, Lars Stocks, signerad och daterad 2000.

Rund form med rik dekor. Tre ljushållare. Diameter 43 cm.

Sedvanligt ytslitage. Repor på baksida.

Utropspris
1 500 SEK