VÄGGLAMPA, modell 2484, Josef Frank, Firma Svenskt Tenn.

Stomme av mässing. Svängd form. Justerbar lamphållare. Märkt Svenskt Tenn, 2484-2. Höjd ca 62 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage. Repor. Skärm med slitage. Några fläckar.

Utropspris
2 000 SEK