PARTI VYKORT, från tidigt 1900-tal till 1970-tal.

Med motiv från bla Stockholm, Göteborg, Omberg, Hjo, Karlskrona, Uppsala, Linköping, Lund, Ronneby, Kalmar, mfl. Palettformad samling bilder över sekelskiftets Stockholm efter Anna Palm medföljer.

Slitage, ej fullständigt genomgångna.

Utropspris
1 500 SEK