SKÅL OCH STRÖSKEDAR, 1+2st, silver, K. Anderson, Stockholm samt Sverige 1861 och 1867. Totalvikt ca447g.

Skål på fot med reliefdekor av frukt, höjd 16cm. Ströskedar, längd 20-22cm.

Slitage. Bucklor. Skål med gravyr.

Utropspris
1 500 SEK