SKRIVBORD, sent 1800-tal

SKRIVBORD, sent 1800-tal

Furu. Fem lådor. Beslag av mässing. Svarvade ben. Bredd 116. Djup 55. Höjd79 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor och märken. Nedslipad skiva

Utropspris
1 500 SEK