LAMPA, Triplex lillpendel, Johan Petter Johansson, 1900-talets första hälft.

Lackerad metall. Ställbar. Längd ca 117 cm.

Slitage, repor, ej funktionstestad.
Ej komplett bordsfäste medföljer.

Utropspris
1 500 SEK