SKÅP, 1940/50-tal.

SKÅP, 1940/50-tal.

En dörr med intarsia samt sektion med två hyllor. L 79, b 34, h 60. Nyckel finns.

Smärre slitage, rispor samt enstaka fuktskada.

Utropspris
400 SEK