SKRIVBORD, 1900-talets första hälft.

Ek. Överdel med jalusie med bakomliggande skrivskiva. 6 lådor samt 2 utdragbara avlastningsskivor. Längd 152. Bredd 88. Höjd 103 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor och märken. Ena sidan med större hål. Fläckar.

Utropspris
3 000 SEK