HÖRNSKÅP, Karl Johan, 1800-talets mitt.

Fanerat med mahogny. En låda. Dörr med bakomliggande hyllplan. Bredd 86. Djup 50. Höjd 147 cm. Nyckel finns.

Lås och nyckel saknas till dörr. Repor och märken. Smärre fanerskador. Något lös skiva. Torrsprickor.

Utropspris
3 000 SEK