Eugène Jansson

(Sverige, 1862-1915)
Eugène Jansson
(Sverige, 1862-1915)

EUGÈNE JANSSON, teckning. Signerad och daterad 1905.

Porträtt av två kvinnor samt två flickor vid uthus. 19,5x20.

Gulnad. Fläckar. Två tejpbitar.

Utropspris
4 000 SEK