ETAGEHYLLA, 1800-talets slut.

ETAGEHYLLA, 1800-talets slut.

Valnöt. Skuren dekor. Fyra hyllplan. Bakstycke med infällda speglar. Bredd 87. Djup 35. Höjd 161 cm.

Överstycke med skador, delar saknas. Slitage, repor och märken. Torrsprickor. Ett bakben med avslag.

Utropspris
2 500 SEK