ELIAS MARTIN, akvarell, ej signerad.
Landskapsstudie med kullar och träd. 17 x 22,5.
Ej examinerad ur ram. Troligen uppfäst med tejp, tejp lyser igenom.
Inköpt på Bukowskis höstauktion 1964 : 269.