DRYCKESHORN, nysilver, omkring år 1900.

Drykeshorn uppburet av putti. Lock krönt av putti. Höjd 44 cm.

Ytskikt med slitage. Några repor. Någon buckla. Ett dekorelement saknas.

Utropspris
1 500 SEK