KERAMIKPLATTA och FÖNSTERDEKORATION, glas, signerade Heljä Liukko-Sundström, Arabia. 1980/90-tal.
Keramikplatta med sommarmotiv, 36x18,5 cm. Fönster-/väggdekoration i glas, stilleben med blommor, 35x43 cm.
Smärre bruksslitage.