Smycken
598478

RING, sterlingilver, rosa kvarts ca 12.00 ct, olikfärgade safirer tot ca 2.00 ct.

Oval cabuchonslipad rosa kvarts. Krans av olikfärgade safirer. Ornamenterad genombruten ringskena. Ringstorlek 20/63.

Obetydligt slitage. Några mindre repor.

Utropspris
1 500 SEK